Kereskedelmi képviselő - DIPA Zrt.

2022. november 8., 10:05

Szeretnél Magyarország egyetlen biztonsági papírgyárában megbecsült csapattag lenni?

Érdekes, kihívásokkal teli kereskedelmi munkakörre vágysz, mely lehetőséget kínál szakmai karrierutad nemzetközi munkatapasztalatokkal történő megalapozására is?

Amennyiben igen, csatlakozz

Kereskedelmi képviselőként

a DIPA Zrt.-hez

Társaságunk Magyarország egyetlen biztonsági papírgyára, amely az iparágban mára 240 éves gyártói tapasztalattal rendelkezik.

Nagy hagyományokkal, professzionális gyártási tapasztalatokkal és innovatív technológiával specializálódott a DIPA Zrt. a minőségi, védelmi elemekkel ellátott biztonsági alappapírokra vonatkozó belföldi és export megrendelések teljesítésére.

A hatályos magyar fizetőeszköz és a magyar útlevél alappapírját Társaságunk gyártja tulajdonosunk, a Magyar Nemzeti Bank 100%-os tulajdonában lévő Pénzjegynyomda Zrt. részére. Eddig a világ országainak 1/5-ébe szállítottunk bankjegy, útlevél, okmány alappapírokat, valamint egyéb speciális biztonsági papírokat.

A teljes alkalmazotti létszámunk, mintegy 150 fő, melynek több, mint felét az Y és Z generáció teszi ki, így a fiatalok újító lelkesedése jól kiegészíti a tapasztaltabb korosztály stabil szakmai tudását és hagyományőrző gondolkodásmódját.

A kereskedelmi osztály tagjaként az alábbi főbb feladatokkal találkozhatsz:

  • A társaság által gyártott biztonsági papírok képviselete a hazai és nemzetközi piacon,
  • Új vevők felkutatása,
  • Tendereken való részvétel,
  • Meglévő és leendő ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás,
  • Kereskedelmi szerződések előkészítése,
  • Rendelések belső életútjának koordinálása,
  • Részvétel a marketing feladatok végrehajtásában,
  • Az értékesítési tervek és stratégia elkészítésében való közreműködés.

Olyan munkatársat keresünk, aki…:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezik – preferáltan nemzetközi gazdálkodás
  • Tárgyalóképes angol nyelvismerettel és B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik
  • Kiváló a kommunikációs készsége
  • Tárgyalástechnikai ismeretekkel /tárgyalások lebonyolításában való jártassággal rendelkezik
  • Precizitás, rendszerszemlélet, kiváló együttműködő készség, határozottság, rugalmasság, utazási hajlandóság és önálló munkavégzésre való képesség jellemzi
  • Office alkalmazásokat jól ismeri

Előnnyel indulsz, ha van:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer használatban szerzett jártasságod

Amit kínálunk Neked:

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Felelősségteljes, kreatív, változatos munkakör
  • Azonnali munkakezdés
  • Cafetéria
  • Utazási költségtérítés (városon kívülről)
  • Önkéntes nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulás
  • 35 év alatti munkatársaknak extra pótszabadság
  • Családias légkör

Munkavégzés helye:  Miskolc

Önéletrajzokat a kereskedo@dipa.hu e-mail címre várjuk.