Kontrolling előadó - DIPA Zrt.

2023. január 6., 10:40

Szeretnél Magyarország egyetlen biztonsági papírgyárában megbecsült csapattag lenni?

Szeretsz adatokat elemezni, riportokat és elemzéseket készíteni?

Amennyiben igen, csatlakozz

Kontrolling előadóként

a DIPA Zrt.-hez

Társaságunk Magyarország egyetlen biztonsági papírgyára, amely az iparágban 240 éves gyártói tapasztalattal rendelkezik.

Nagy hagyományokkal, professzionális gyártási tapasztalatokkal és innovatív technológiával specializálódott a DIPA Zrt. a minőségi, védelmi elemekkel ellátott biztonsági alappapírokra vonatkozó belföldi és export megrendelések teljesítésére.

A hatályos magyar fizetőeszköz és a magyar útlevél alappapírját Társaságunk gyártja tulajdonosunk, a Magyar Nemzeti Bank 100%-os tulajdonában lévő Pénzjegynyomda Zrt. részére. Eddig a világ országainak 1/5-ébe szállítottunk bankjegy, útlevél, okmány alappapírokat, valamint egyéb speciális biztonsági papírokat.

A teljes alkalmazotti létszámunk, mintegy 150 fő, melynek több, mint felét az Y és Z generáció teszi ki, így a fiatalok újító lelkesedése jól kiegészíti a tapasztaltabb korosztály stabil szakmai tudását és hagyományőrző gondolkodásmódját.

A kontrolling osztály tagjaként az alábbi főbb feladatokkal találkozhatsz:

  • Adatszolgáltatás a beszámoló jelentések, operatív és stratégiai tervek készítéséhez
  • Gazdaságossági számítások és elemzések végzése
  • Költségfelosztás költséghelyekre, költségviselőkre
  • Vagyoni-, pénzügyi-, jövedelmezőségi helyzet elemzésének végzése
  • Prognózisok készítése
  • A vezetői döntésekhez szükséges megfelelő minőségű információk biztosítása
  • Utókalkuláció készítése, elemzése
  • Vállalatirányítási rendszer használata
  • Minőségi munka végzése és a határidők szigorú betartása

Olyan munkatársat keresünk, aki…:

  • Gazdasági szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • Excel, Word, PowerPoint magas szintű ismerettel bír
  • Hatékony, gyors, önálló
  • Csapatszellem beállítottságú, más szakterületekkel való együttműködési készsége kiemelkedő
  • Átfogó gondolkodásmód, határozott, ambiciózus egyéniség jellemez.

Előnnyel indulsz, ha van:

  • Kontrolling, illetve pénzügy –számvitel szakirányon szerzett tapasztalatod
  • Termelő vállalatnál szerzett gyakorlatod
  • Vállalatirányítási rendszer használatban szerzett jártasságod

Amit kínálunk Neked:

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Felelősségteljes, változatos munkakör
  • Azonnali munkakezdés
  • Cafetéria
  • Utazási költségtérítés (városon kívülről)
  • Önkéntes nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulás
  • 35 év alatti munkatársaknak extra pótszabadság
  • Családias légkör

Munkavégzés helye:  Miskolc

Az önéletrajzodat bérigény megjelölésével, a kontroller@dipa.hu email címre várjuk!